Sayfa Çözünürlüğünüz 950px'in Altına Düşmüştür.
Lütfen Daha Geniş Bir Çözünürlük İle Önizlemeye Devam Ediniz.
logo
t1
t3
t4
KURUMSAL
Tarihçemiz

  Doğruluk Kollektif Şirketi 1969 yılında kurulmuştur. Şirket ilk olarak Eminönü Kantarcılar Yeni Kozluca Han'daki merkezinde faaliyetine başlamış, daha sonra 1986 yılında Rami'de kurulan geçici Gıda Toptancıları Sitesi'ndeki yerine taşınmıştır. 2001 yılında yapmış olduğu yatırımla, İstanbul Mega Center'daki paketleme tesisini kurarak, doğal Doğruluk Ezine Peyniri lezzetini tüketiciler ile buluşturmuştur.

  Doğruluk Kollektif Şirketi olarak doğal peynirciliğin yaşaması için bütün varlığımız ile hizmetinizde olup, Çanakkale Ezine Bölgesi'nin doğal koyun ve keçi peynirlerinin imalatını sadece taze süt, tuz ve şirden mayası kullanarak, başka hiçbir katkı maddesi eklemeden gerçekleştirmekte ve paketlemesini yaparak bu lezzeti sofralarınıza taşımaktayız.

  Bizler, doğal çiftçilik ve peynirciliği en iyi şekilde devam ettirmekle birlikte, tüccarlığın da hak ve hukukunu yüzde yüz yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Kalite Anlayışımız

  Doğruluk Kollektif Şirketi, İstanbul'da tüm personeli ile ne kadar hassas bir sektörde hizmet verdiğinin bilincinde, gıda konusunda doğallık, hijyen, kalite ve güvencenin öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.

  Firmamız, Gıda Güvenliği Sisteminin temelinde öncelikle üretim ile ilgili tüm prosedürlerde kontaminasyonun önlenmesi gerçeği yatmaktadır. Ayrıca bu konu ile ilişkili olarak satın alınan ham maddeler son derece titiz bir inceleme ve kontrolden geçirilmektedir. Personelin gıda güvenliği ve hijyeni ile ilgili eğitim ve uygulamaları kontaminasyonu önleyici faaliyetler arasında yer alır.

  Gıda güvenliği sistemimizin ikinci aşamalarında oluşan muhtemel zararlı bulaşanların üreme ve çoğalma ortamlarının yok edilmesi yatmaktadır. Bu ham madde girişinden ve üretim aşamasından sonra tüketiciye kadar sürdürülmesi gereğini ortaya koymuştur. Firmamız bu amaçla gerekli sevkiyat, dağıtım ve satış koşullarını belirlemiş ve yürürlüğe koymuştur. Uygulamaya konulan Gıda Güvenliği Sistemi ile birlikte ambalajlama, depolama ve sevk aşamaları gerektiği şekilde planlanmış ve yürürlüğe alınmıştır.

  Bu çalışmalar doğrultusunda firmamız 2004 yılında ISO 9001:2000 ve HACCP belgelerini almıştır. AB'ye uyum süreci vesilesiyle çalışmalarını daha da derinleştirerek 2006 yılında ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistem belgesine sahip olmuştur. Sürekli gelişme ve kaliteli hizmet amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir.
Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz
  Tüketicilerimizin ihtiyaçları ve damak tadı doğrultusunda doğal, kaliteli ve lezzetli ürünler yapmak; geleneksel damak tadından ödün vermezken aynı zamanda günümüz gıda güvenliği ve hijyen kurallarını da göz ardı etmeyerek her zaman kaliteli bir üretim ile müşteri memnuniyeti ve insan için yaratılan değerleri en ön planda tutmak.

Misyonumuz
  Dünya standartlarındaki üretim sistemimiz ve ilkeli bakış açımızla müşteri memnuniyetimizi her geçen gün arttırmak amacımızdır.
Sertifika ve Ödüllerimiz

  Firmamız, Eylül 2003 tarihinde Retailing Institute tarafından Migros Beyaz Peynir adına Yılın Özel Markası Ödülü'ne;
Şubat 2008 tarihinde ise Tüketici Diyalog Derneği tarafından Sektörel Tüketici Ödülü'ne layık görülmüştür.
1
GIDA SİCİL SERTİFİKASI
1
ISO 9001:2008
1
ISO 22000:2005
1
TÜKETİCİ ÖDÜLÜ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
1
GIDA ÜRETİM İZNİ BELGESİ
Fabrikamızdan Bölümü Yapım Aşamasındadır.